Aslan Yeleli Defterdarım Neredesin!

Bir şeyi merak ediyorum; Tuvalete gitseler basını çağıran Maliye yetkilileri, acaba neden tutanak karşılığı hesaptan milyonluk çıktı yapanlara müdahale etmez ve bunu basınla paylaşmaz ki? Bunların gücü yalnızca; gariban esnafa, tüccara ya da işadamına mı yeter? Aslan yeleli Defterdarım Sayın Osman KOÇAŞ; bu belgeler benim firmamdan çıksa ne yapardın? Hani konuşuyordun ya OSB’ye muhakkik tayin […]

Aslan Yeleli Defterdarım Neredesin!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 15 Mart 2018 - 22:44 'de eklendi ve 359 Kez Okundu


Bir şeyi merak ediyorum; Tuvalete gitseler basını çağıran Maliye yetkilileri, acaba neden tutanak karşılığı hesaptan milyonluk çıktı yapanlara müdahale etmez ve bunu basınla paylaşmaz ki?

Bunların gücü yalnızca; gariban esnafa, tüccara ya da işadamına mı yeter?

Aslan yeleli Defterdarım Sayın Osman KOÇAŞ; bu belgeler benim firmamdan çıksa ne yapardın?

Hani konuşuyordun ya OSB’ye muhakkik tayin edildiğinde; “Bu hiç ahlaki değil, Rafet Beyin bunu yapmaması lazımdı” filan diye, şimdi de yetkilerini konuştursana!

Adam resmen yazmış; “Belgesiz şekilde yapılan ödemeler karşılığı bu rakam kasadan çıkmıştır” demiş, peki buna karşı ne yapıyorsunuz Sayın Defterdar Bey?

Ayrıca bunu tek evrakta filanda dememiş, dört ayrı evrakta demiş.

Tabi Sayın Defterdarın başka işleri var! Kendileri, bu ülkeye katma değer katan firmaları taciz edenleri ziyaret etmekle meşgul!

Ayrıca bu işleri Sayın Defterdardan isteyerek aslında bizde suya yazı yazıyoruz!

Çünkü OSB’de de Sayın Defterdar kendisinden istenildiği kadar soruşturma yapmış, ona ne emir verildiyse onu yapmıştı. Şayet öyle olmasaydı şunları da raporuna yazardı;

Mesela Sayın Defterdar o soruşturmada; OSB yönetiminin kararı olmadan verilen, Vali Mehmet Aktaş’ın kahvaltısının hesabını soramamıştı. Hal bu ki valinin kahvaltısı OSB’den ödemişti.

Ayrıca kendileri, Sayın Başbakanın referandum sürecindeki Karabük ziyareti sırasında Polisevi’nden verilen ve OSB tarafından ödenen binlerle ifade edilen yemeği de kaleme alamamıştı. Anlayacağınız Sayın Defterdar, kendisinden ne istenildiyse onu yapmıştı.

Şimdi çıksın Sayın Defterdar ”Bana iftira atıyor” desin.

Bende o zaman sorarım; “Eyyyy Aslan yeleli Defterdarım; madem bu kadar düzgün, namuslu bir devlet adamısınız, dönemin OSB Müdürünü ve diğerlerini bu kadar düzgün incelediniz, o zaman neden yönetim kurulu kararı olmadan, dönemin valisi tarafından Safranbolu’daki 5 yıldızlı otelde, sizin de kasım kasım kasılarak konuşma yaptığınız kahvaltıyı o rapora yazmadınız?

Nasıl olacak bu Sayın Defterdar? Konuşan siz, havayı yapan sizler ve vali, ceremesini çeken dönemin OSB Müdürü? İzah eder misiniz lütfen?”

Şimdi bizde tutmuşuz, kendisinden bu evraklara müdahale bekliyoruz!

Ne kadar iyimser, ne kadar hümanist insanlarız değil mi!

Biz de çıkmışız, sizden Karabükspor’u soyanlardan hesap sormanızı bekliyoruz.

Siz ziyaretlerinize devam edin Sayın Defterdar. Dileriz birileri de bu arada Karabük’ü soymaya devam etmez…!

Lakin benim şahsi fikrim; bu şehre bir SACİDE HANIM lazım…!

YORUMLAR


    0 YORUM