ARTIK BİRLİKTE DEĞİLİZ…!

Evet, ülkenin konusu malum, lakin son zamanlarda bazı konularda dostlarımız bizleri arıyorlar ve; “Aranızda ne oldu da bu hale geldiniz?” diye soruyorlar..! Bizim açımızdan herhangi bir problem yok. Biz, dün neredeysek bugünde oradayız. Ancak…! Akşam bizim evde 2 duble içince; “Abisi Genel Merkeze 2 kişi gidiyoruz” deyip, sabah ayılınca; “Genel Başkan seninle konuşmak istiyor ve […]

ARTIK BİRLİKTE DEĞİLİZ…!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 02 Mart 2020 - 2:50 'de eklendi ve 2.366 Kez Okundu


Evet, ülkenin konusu malum, lakin son zamanlarda bazı konularda dostlarımız bizleri arıyorlar ve; “Aranızda ne oldu da bu hale geldiniz?” diye soruyorlar..!

Bizim açımızdan herhangi bir problem yok. Biz, dün neredeysek bugünde oradayız.

Ancak…!

Akşam bizim evde 2 duble içince; “Abisi Genel Merkeze 2 kişi gidiyoruz” deyip, sabah ayılınca; “Genel Başkan seninle konuşmak istiyor ve senin objektif bir gazeteci olduğuna inanıyor” diyenler…!

Memleketine sövenlerle aynı yolda yürüyenler,

Boynuna ip atanlarla fingirdeyenler,

Cumhuriyetçi, Atatürkçü ve Milliyetçi edebiyatlarıyla bu günlere gelip, dün iktidar partisi tarafından “FETÖCÜ” ilan eden düşmanlarıyla bugün kol kola yürüyenler,

Dün; Karabüklü Yönetim Kurulu Başkanına ‘amca’ çekip, bugün telefonuna çıkmayanlar,

Yıllardır hizmetçiliğini yapan adamları layık olduğu parti yönetimlerine layık görmeyip genç isimler arayanlar, İl Genel Meclisi Üyesi, Teşkilat Sekreteri ve Genel Merkez Yöneticisi önerince de, her zaman olduğu gibi başarıyı sahiplenip, ‘Seni ben verdim abisi’ diye ortaya çıkanlar bizim YOL ARKADAŞIMIZ OLAMAZLAR…!

İyi ki sizin değirmeninize su taşımamışım..!

Kesin bana da bir takım ödeme taahhütlerinde bulunacak ve beni de satın almaya kalkacaktınız. Çünkü dün size sövenler bugün sizi övüyor..!

Ha bu arada;

Dün hasbelkader siyaseten ve cemiyeten birlikte yürüdüklerimiz; kamuoyundan hasbelkader sizlere referans olduğum için özür diliyorum, sizleri yanlış tanımışım, gördüm ki sizlerle siyasal ve sendikal kıblelerimiz farklıymış..!

Meğer sizin kıbleleriniz çıkar üzerine, bizimki ise inançlar ve idealler üzerineymiş…!

Son cümle; ARTIK BİRLİKTE DEĞİLİZ…!

Çünkü biz; bizim liderimize karşı 14 bakan yardımcısı ile propaganda yapan adama ve sendikasının baştemsilciliğini teslim eden çakma Milliyetçi ve onun havarileriyle aynı yolda yürümeyiz. Onunla yürüyen parti yöneticisi ve seçilmişlerle de gün gelince kişisel olarak mücadele ederiz…!

Buyursun, bu saatten sonra onunla yürüyecekler yürümeye devam etsin..!

Bu saat itibariyle onunla ve yandaşlarıyla kişisel her türlü legal savaşım başlamıştır…!

 

YORUMLAR






    0 YORUM