Aday gösterilmeyen başkan pes etmiyor

 Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ak Parti’de sular durulmuyor. Son olarak şehrin çeşitli mahallelerden yüzlerce kadın aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek destek verdi. Uysal, kadınlara hitaben yaptığı konuşmada ‘adayım’ mesajı verdi. Kdz. Ereğli’nin çeşitli mahallelerinden toplanarak bir araya gelen ev hanımları, 2014 seçimlerinde ülke belediyeciliğinin efsane isimlerinden Halil Posbıyık’ı geride bırakarak belediye başkanı seçilen, […]

Aday gösterilmeyen başkan pes etmiyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 21 Ocak 2019 - 20:55 'de eklendi ve 300 Kez Okundu


 Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ak Parti’de sular durulmuyor. Son olarak şehrin çeşitli mahallelerden yüzlerce kadın aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek destek verdi. Uysal, kadınlara hitaben yaptığı konuşmada ‘adayım’ mesajı verdi.
Kdz. Ereğli’nin çeşitli mahallelerinden toplanarak bir araya gelen ev hanımları, 2014 seçimlerinde ülke belediyeciliğinin efsane isimlerinden Halil Posbıyık’ı geride bırakarak belediye başkanı seçilen, ancak 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde yeniden aday gösterilmeyen Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ederek destekte bulundular. Kadınların bu desteğiyle daha da güçlendiğini belirten Başkan Uysal konuşmasında şu sözlere yer verdi, “Hiç merak etmeyin, adayım ve bu seçimleri alacağız. Bu desteğinizle daha güçlendim. Daha da güçlenmeye devam edeceğiz. Gittikçe büyüyeceğiz. Yola çıkıyorum. Çıktığım yol doğru yol. Çıktığım yol, sizin yürüdüğünüz yol. Sizlerden aldığım güçle bu seçimi açık ara önde bitireceğiz. 31 Mart’ta seçimlere girecek tüm adaylara ve partilere başarılar diliyorum. Ama sonuçta zafere bizler ulaşacağız” Başkan Uysal’ın Kdz.Ereğli’ye güzel hizmetler yaptığını belirten kadınlar ise “Sana yapılan haksızlığa karşı biz seninleyiz. Ereğli’mizin geleceği için dik dur” dedi.
Ziyaret Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve eşi Sevim Uysal’ın kadınlarla sohbeti ve teker teker uğurlamasıyla sona ererken, heyette yer alan bazı kadınların göz yaşlarına hakim olamadığı gözlendi.

YORUMLAR


    0 YORUM