Açık havada tütün kullanmaya karşı uyarıcı tabela

 Bolu Belediyesi ve üniversiteli gençler, açık havada tütün kullanımını engellemek amacıyla Atatürk Orman Parkı’na uyarıcı tabelalar astı. Bolu’nun en büyük parkı olan Atatürk Orman Parkı’nda tütün kullanımını engellemek ve toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla üniversite öğrencileri ve Bolu Belediyesi işbirliğine giderek, parklarda uyarıcı tabela uygulamasına gitti. Gençler, halk sağlığı dersi kapsamında, Atatürk Orman Parkı’na gelerek, kendilerine […]

Açık havada tütün kullanmaya karşı uyarıcı tabela
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 19 Aralık 2019 - 15:10 'de eklendi ve 309 Kez Okundu


 Bolu Belediyesi ve üniversiteli gençler, açık havada tütün kullanımını engellemek amacıyla Atatürk Orman Parkı’na uyarıcı tabelalar astı.
Bolu’nun en büyük parkı olan Atatürk Orman Parkı’nda tütün kullanımını engellemek ve toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla üniversite öğrencileri ve Bolu Belediyesi işbirliğine giderek, parklarda uyarıcı tabela uygulamasına gitti. Gençler, halk sağlığı dersi kapsamında, Atatürk Orman Parkı’na gelerek, kendilerine eşlik eden belediye yetkilileriyle birlikte birçok noktaya uyarıcı tabelalar astılar. Üzerinde “Bu alanda sigara içmeyerek bizleri düşündüğünüz için teşekkür ederiz” yazılı tabelalar vatandaşlardan da büyük destek gördü.
Parkta spor yapan veya aileleriyle vakit geçiren birçok vatandaş, üniversite öğrencileri ve Bolu Belediyesi’ni anlamlı farkındalık projesinden dolayı kutladı.

YORUMLAR


    0 YORUM