445 kadroya 4400 başvuru..!

Karabük’te İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda istihdam edilecek Yardımcı Hizmetler ve Özel Güvenlik alanlarında istihdam edilecek 445 kişi için 4 bin 400 kişi başvuruda bulundu. Karabük’teki işsizlik oranını gözler önüne seren ve Karabük Belediyesi Nikah salonunda yapılan kura çekimine, İŞKUR İl Müdürü Coşkun Güven, Karabük 4. […]

445 kadroya 4400 başvuru..!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 08 Ekim 2019 - 23:58 'de eklendi ve 266 Kez Okundu


Karabük’te İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda istihdam edilecek Yardımcı Hizmetler ve Özel Güvenlik alanlarında istihdam edilecek 445 kişi için 4 bin 400 kişi başvuruda bulundu.
Karabük’teki işsizlik oranını gözler önüne seren ve Karabük Belediyesi Nikah salonunda yapılan kura çekimine, İŞKUR İl Müdürü Coşkun Güven, Karabük 4. Noteri Fatma Keskinci, kurumların yetkilileri ve başvuru yapan kişiler katıldı. Kura çekimi öncesi konuşan İŞKUR İl Müdürü Coşkun Güven, TYP kapsamında her yıl yoğun bir başvuru aldıklarını ve bu yılda özel güvenlik dahil 5 gün içinde 4 bin 400 başvuru olduğunu söyledi.
Konuşmaların ardından Noter huzurunda Karabük ve ilçelerinde yer alan okullarda istihdam edilecek olan Yardımcı Hizmetler ve Özel Güvenlik için çekilen kurada isimleri okunan salonda büyük sevinç yaşadı.

YORUMLAR


    0 YORUM