MHP’Lİ BAŞKANLARI ÖRNEK GÖSTERDİ

Zonguldak’ın Ak Partili Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan katıldığı bir televizyon programında bölgenin MHP’li belediye başkanlarını örnek gösterdi. Başkan Alan; “ Karabük, Bartın ve Kastamonu MHP’de, oralara gidin ve vatandaşa memnun mu sorun, vatandaş memnun dedi” Zonguldak’ın Ak Partili Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Zonguldak’ın projelerini […]

MHP’Lİ BAŞKANLARI ÖRNEK GÖSTERDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 01 Şubat 2021 - 14:47 'de eklendi ve 946 Kez Okundu


Zonguldak’ın Ak Partili Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan katıldığı bir televizyon programında bölgenin MHP’li belediye başkanlarını örnek gösterdi. Başkan Alan; “ Karabük, Bartın ve Kastamonu MHP’de, oralara gidin ve vatandaşa memnun mu sorun, vatandaş memnun dedi”

Zonguldak’ın Ak Partili Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Zonguldak’ın projelerini Ankara’da yakından takip ettiklerini belirten Alan, “Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya talepler var, bizde gidiyor ve konularımızı takip ediyoruz, hatta iki haftada bir gidiyoruz” dedi.

“Muhalefette olsa, iktidarsa olsa biz Zonguldak’ı düşüneceğiz” diyen Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan; “ Biz özel şehiriz, Türkiye’nin ilk vilayetiyiz, hep üretmişiz, hep vermişiz, ancak Karabük ve Bartın’ın ayrılmasıyla azalmışız. Karabük, Bartın ve Kastamonu belediyeleri MHP’de. Bir gidinde bakın ve oradakiler memnun mu sorun. Hizmet alınabiliyor, vatandaş memnun” dedi.

Başkan Alan açıklamalarının devamında ise bir başka MHP’liye övgüler yağdırdı. Alan, seçim çalışmaları için gittiği mahallelerde halkın kendisine ‘ Zeki Çakan gibi olacaksan sana oy veririz’ dediğini ifade etti. Bölge siyasetinin duayen isimlerinden Zeki Çakan, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde MHP’nin Zonguldak Milletvekili Adayı idi.

YORUMLAR


    0 YORUM