ÇAĞ-ÇELİK’e şükran plaketi

Karabük’ten kazandığını Karabük’e yatıran ve istihdama dönüştüren Çağ Çelik A.Ş diğer taraftan da Karabük’ün sosyal hayatına katkı yapmaya devam ediyor. ÇAĞ-ÇELİK bazı isimler gibi Karabük’ün sırtına kene gibi yapışarak şehrin kanını emmiyor, bu şehirden aldığını bu şehre veriyor. Türkiye’nin ilk 500 firması arasına girmeyi başaran birkaç Karabüklü firmadan biri olan ÇAĞ-ÇELİK A.Ş, ihracat rekortmenleri arasında […]

ÇAĞ-ÇELİK’e şükran plaketi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 19 Aralık 2019 - 1:12 'de eklendi ve 529 Kez Okundu


Karabük’ten kazandığını Karabük’e yatıran ve istihdama dönüştüren Çağ Çelik A.Ş diğer taraftan da Karabük’ün sosyal hayatına katkı yapmaya devam ediyor.

ÇAĞ-ÇELİK bazı isimler gibi Karabük’ün sırtına kene gibi yapışarak şehrin kanını emmiyor, bu şehirden aldığını bu şehre veriyor. Türkiye’nin ilk 500 firması arasına girmeyi başaran birkaç Karabüklü firmadan biri olan ÇAĞ-ÇELİK A.Ş, ihracat rekortmenleri arasında Türkiye genelinde ilk 3’e girmeyi başarırken, temellerini atıp büyüdüğü şehre katkı yapmaya da devam ediyor.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Karabük’e bir Sevgi Evleri kazandıran ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına yapıyı devreden Güleç ailesi, Karabük Üniversitesi’ne de dünyada örnek olarak gösterilen bir kütüphane projesini hediye etti.

Aile ve sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen, ÇAĞ-ÇELİK A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı, şehrin duayen işadamı Kamil Güleç’e kurumlarına verdiği katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim ederken. ÇAĞ-ÇELİK Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç ise; “ Biz bu şehirden kazandığımızı bu şehre yatırdık, çünkü biz Karabüklüyüz, evimizde, yatırımlarımız da, mezarlarımız da bu şehirde, bundan sonra da çizgimiz aynı doğrultuda devam edecek, bu şehrin ekonomisine, eğitimine ve sosyal hayatına imkânlarımız dâhilinde katkı yapmaya devam edeceğiz, bizleri onura eden ve unutmayan devletimizin değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR


    0 YORUM