2023 KADROSU MATBATASINI ALDI

22 Kasım’da gerçekleştirilen 13. Olağan İl Kongresinde göreve seçilen Dr. Âdem Kar başkanlığındaki MHP İl Yönetimi ve diğer kurullar mazbatalarını aldı. Mazbata töreninin ardından bir açıklama yapan MHP Karabük İl Başkanı Dr. Âdem Kar, genel kurulda göreve seçilen kadronun partiyi 2023 Seçimlerine hazırlayacağına dikkat çekti ve; ‘En az 2 milletvekili ve il genelindeki tüm belediyeleri […]

2023 KADROSU MATBATASINI ALDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 02 Aralık 2020 - 12:34 'de eklendi ve 41 Kez Okundu


22 Kasım’da gerçekleştirilen 13. Olağan İl Kongresinde göreve seçilen Dr. Âdem Kar başkanlığındaki MHP İl Yönetimi ve diğer kurullar mazbatalarını aldı.

Mazbata töreninin ardından bir açıklama yapan MHP Karabük İl Başkanı Dr. Âdem Kar, genel kurulda göreve seçilen kadronun partiyi 2023 Seçimlerine hazırlayacağına dikkat çekti ve; ‘En az 2 milletvekili ve il genelindeki tüm belediyeleri kazanma’ hedefini tekrarladı.

MHP İl Başkanı Âdem Kar yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Yarım asrı aşkın bir süredir, memleketimiz ve milletimiz için cansiparine şekilde hizmet eden Milliyetçi Hareket Partisinin neferleri olarak, yeni dönemde de yine aynı azim ve gayretle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu kutsal göreve layık görülen tüm dava arkadaşlarımı tekrar tebrik ediyorum. Karabük’ümüz, ülkemiz ve Türk Dünyası için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Başta cennet mekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş Beyefendi olmak üzere bu davaya hizmet etmiş, tüm gönül erlerini şükran ve minnetle yâd ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun. Tüm Karabük halkına saygı ve selamlarımızı iletiyoruz”

YORUMLAR


    0 YORUM