Çanlar kimin için çalıyor?

Kardemir Karabükspor ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Gündeme düşen son bomba ise, kulübün iki eski başkanı ve bir asbaşkanına geldiği iddia edilen milyonlarca liralık ödeme emri. Geçtiğimiz günlerde, Kardemir Karabükspor’un bazı eski yöneticilerine karşılıksız çek nedeniyle büyük cezalar gelirken, bugün gündeme düşen iddia ise eski yöneticileri bekleyen kâbusların habercisi cinsten. Bu akşam saatlerinde şehir […]

Çanlar kimin için çalıyor?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 21 Aralık 2018 - 2:25 'de eklendi ve 956 Kez Okundu


Kardemir Karabükspor ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Gündeme düşen son bomba ise, kulübün iki eski başkanı ve bir asbaşkanına geldiği iddia edilen milyonlarca liralık ödeme emri.

Geçtiğimiz günlerde, Kardemir Karabükspor’un bazı eski yöneticilerine karşılıksız çek nedeniyle büyük cezalar gelirken, bugün gündeme düşen iddia ise eski yöneticileri bekleyen kâbusların habercisi cinsten. Bu akşam saatlerinde şehir gündemine düşen iddialara göre kulübün eski başkanlarından Feridun Tankut’a kendi döneminde kullanılan bazı kredilere kefareti nedeniyle 3 milyonluk ödeme emri geldi.

Asıl şok iddia ise Yolbulan kuzenler ile ilgili. Kardemir Karabükspor eski Başkanlarından Mustafa Yolbulan ve dönemin Asbaşkanı Murat Yolbulan’a da, kulübün kullandığı 4 kredide ki şahsi kefaretleri nedeniyle yaklaşık 20 milyonluk bir ödeme emrinin çıkartıldığı iddia ediliyor.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından geçmişe atıf yapan kulübün önde gelenleri; “Geçtiğimiz sene Yolbulanların sağ kolu Hakan Ayvaz tarafından KARDEMİR A.Ş Yönetim Kuruluna bir kurtuluş reçetesi sunulmuş ve yüz milyonlarca lira talep edilmişti, kendisini kulübün gölge başkanı gören bazı profesyonel çalışanlarda bu reçeteyi onaylıyor ve destekliyordu, şirket hissedarlarının paralarının nereye gideceği bugün daha iyi ortaya çıkıyor, meğer dertleri kulübü düzlüğe çıkartmak değil, paralarını kurtarmakmış” şeklinde fikir beyan ediyor

YORUMLAR


    0 YORUM